Farma 12 sa spustí už o niekoľko dní a na verejnosť uniklo prvé meno súťažiacej, ktorá sa pokúsi zabojovať o peknú výhru. Kráska z Instagramu je pritom známou firmou a pred niekoľkými rokmi sa dokonca pobila na toaletách s Barborou Balúchovou, ktorá sa dnes pýši Kollárovým synom.

Farma 12 sa nezadržateľne blíži a na verejnosť sa dostalo meno prvej súťažiacej, ktorá by mala už o niekoľko dní prekročiť brány farmárskeho statku. Už teraz je jasné, že reality šou sa bude niesť v hlavnej a kontroverznej téme Mesto vs. Dedina, a v zákulisnej relácií Farma Xtra nebude núdza ani o známe tváre.

Portál Topky ale odhalil, že na Farmu príde zabojovať o slušný balík peňazí aj 32-ročná Nikol Fridrichová, ktorá vychováva svoju dcéru. Kráska, ktorá sa na Instagrame prihovára 34-tisíc fanúšikom aj krátkymi vtipnými videami, má za sebou poriadne divokú minulosť. Ako 23-ročná sa stala víťazkou súťaže Miss Carat Tuning, pričom v rovnakom ročníku bojovala aj ďalšia známa farmárka Eva Zelníková.

Nikol tvrdí, že neznáša instagramové pipky a okrem zverinca, ktorý doma chová, si pravidelne bráva do dočasnej starostlivosti aj zvieratá z útulku. Kedysi bola nerozlučnou kamarátkou Barbory Balúchovej, Kollárovej mamičky číslo 9, no v apríli 2012 sa dievčatá pobili na toaletách v bratislavskom bare kvôli istému mužovi. Po tom, ako ho Nikol zoznámila s Barborou, preskočila nečakaná iskra a bolo po veľkom kamarátstve. Zdroj z okolia Nikoly potvrdil, že sa divoká kráska naozaj chystá na Farmu: “Nikola už nakrúca. O všetkom je informovaná aj Eva Zelníková, s ktorou spolupracuje. Bude sa na čo pozerať, ona je veľmi temperamentná,” dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/nikki_fridrich, farma.markiza