Aj keď si čerstvá mamička Nela Pocisková a herec Filip Tůma svoje súkromie úzkostlivo strážia, tentokrát mimoriadne prekvapili všetkých svojich fanúšikov. Na verejnom profile hviezdy zo seriálu Oteckovia sa totiž objavila fotografia šťastného páru v plavkách, na ktorej doslova žiaria. 

Slovenská hviezda muzikálov Nela Pocisková a momentálne mimoriadne obľúbený otecko Filip Tůma sú už pol roka šťastnými rodičmi dvoch rozkošných anjelikov Lianky a Hektora. Dvojica spolu napriek pracovnej vyťaženosti a mediálnemu tlaku vychováva detičky bez pozornosti sociálnych sietí, avšak tentokrát urobili malú výnimku.

Krásna herečka a speváčka sa na Facebooku pochválila roztomilými snímkami so synčekom Hektorom i dcérkou Liankou, ktorých drží v náručí so širokým úsmevom na perách. Rodinka si spoločne užívala slnečné lúče, pričom fotografiou sa pochválil i hrdý otecko rodiny Filip Tůma. Ten sa ukázal so svojou polovičkou priamo vo vode, kde s Nelou vyzerajú absolútne fantasticky, spokojne a oddýchnuto. Tomu hovoríme krásna rodinka!

Zdroj: Instagram/FilipTuma, Facebook/NelaPocisková