Karel Gott zarmútil svojím odchodom nielen fanúšikov, no predovšetkým najbližšiu rodinu. Od jeho smrti neubehli ešte ani štyri mesiace a Ivana mala v pondelok osláviť svoje narodeniny.

Karel Gott nás navždy opustil 1. októbra 2019, no záujem o jeho život ako aj miesto posledného odpočinku, stále neutícha. Pred pár dňami pritom Gottov hrob zachvátil požiar. Po maestrovi tu ostalo množstvo smútiacich fanúšikov, ale najhoršie znášajú smrť legendárneho speváka, najbližší príbuzní.

Dve dcérky, Charlottka (13) a Nellka (11) sa musia vyrovnať s tým, že prišli o ocka v tak mladom veku a na nohy sa musí opäť postaviť aj jeho milovaná manželka Ivana. Vdova mala v pondelok osláviť svoje 44. narodeniny, pričom oslava mala prebehnúť prvýkrát bez Karla.

Ivana sa ale len štyri mesiace od smutnej udalosti necíti na veľkolepé či bujaré oslavy, a tak tento rok zvolila celkom iný scenár: “Pani Ivana Gottová neplánuje žiadnu oslavu, svoje narodeniny prežije so svojimi najbližšími v láskyplných spomienkach na svojho zosnulého manžela, Karla Gotta,” uviedla pre Blesk hovorkyňa rodiny Aneta Stolzová. Jej rozhodnutie je pritom vzhľadom na okolnosti úplne pochopiteľné.

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Karel Gott