V utorok (29. septembra) vo večerných hodinách sa na území Slovenska historicky po prvýkrát odovzdávali ocenenia Social Awards. Fanúšikovia tento raz hlasovali prostredníctvom online dotazníka za svojich favoritov zo sociálnych sietí v deviatich kategóriách.

Moderátori 1. ročníka galavečera Social Awards Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra previedli divákov odovzdávaním cien prostredníctvom vysielania na Markíza Plus. Okrem samotných nominovaných, ktorí si ceny prebrali prostredníctvom dokrútok, vystúpili počas večera s hudobnými číslami aj Dominika Mirgová, Emma Drobná či Martina Schindlerová s Matejom Vávrom. Kto si však napokon odniesol ocenenia v jednotlivých kategóriách?

Fitness & Health:

Lucia Mokráňová

“Veľmi pekne ďakujem všetkým, ktorí za mňa hlasovali a že som to vyhrala, ja som dojatá. Ďakujem, veľmi si to vážim.”

Best Family:

Kristína Tormová

“Ďakujem, že za mňa ľudia hlasovali, pretože som vlastne asi prvýkrát v živote, kedy mi to bolo už bolo úplne jedno, či za mňa niekto hlasuje alebo nie, tak som vyhrala prvé miesto. Ďakujem, že môžem robiť to, čo robím a že upozorňujem na svojich sociálnych sieťach na to, že ten naozajstný život je dôležitejší a lepší ako tie sociálne siete.”

Best community page

Zomri

(Chalani v maskách zostali, ako obvykle, bez komentára)

Lifestyle & Beauty:

Lucia Sládečková

“Ďakujem, ja som inak ani nedúfala, že k niečomu takémuto príde, pretože mám v tejto kategórii silných dvoch súperov, ktorých samozrejme uznávam, najmä Lukáša Kimličku, a ďakujem vsetkým, ktorí mi k tomuto prispeli, takže veľmi pekne ďakujem.”

Travel:

Gabriel Lovas – This is Slovakia

“Wau, veľmi sa teším, to som nečakal. Veľmi si to cením. Díky moc!”

Best Food:

Adriana Poláková

“Ja som porazila Pyca? Ďakujem! Moja prvá veľká cena a týmto chcem odkázať mojím deťom, ktoré mi nikdy neverili, že ja niekedy niečo vyhrám, pozrite, čo hneď som vyhrala! Ja sa tak teším, ďakujem, ďakujem, ďakujem!”

Cena poroty:

Zuzana Dudková

“Ďakujem vám veľmi pekne. Ja si to veľmi vážim, naozaj ma to prekvapilo, nevedela som ani, že sa takéto niečo deje a som veľmi rada, že sa udržatelnosť a zodpovednosť dostala až do týchto kruhov a že ste si všimli, čo ja robím, veľmi si to vážim.”

Best Public Responsibility – novinári:

Kristína Kovešová

“To by som to fakt nečakala, lebo ja nefungujem na tom Instagrame, ja ti tam dám len nejaké veci, čo sa deje… Nebudem plakať, možno trošku, ďakujeeem, vy ste zlatí, koho môžem objať? Nikoho, seba… Ja vám všetkým ďakujem za to, že ma sledujete a verím, že robíme Slovensko lepším a len vďaka vám, lebo bez vás by novinári vôbec nič nezmohli.”

No Limits:

Zuzana Strausz Plačková

“Ďakujem veľmi pekne, ja som úplne z toho hotová, ale ja si aj tak myslím, že táto cena patrí všetkým mojim fanúšikom na Instagrame a nepatri ani tak mne. A hlavne ľuďom, ktorí ma podporujú. Normálne tomu neverím. Ďakujem veľmi pekne.”

Najlepšia zábava:

Fero Joke

“V každom prípade chcem poďakovať všetkým tým, ktorí mi posielali hlasy a som veľmi rád, že mám takú dobrú fanúšikovskú základňu, aj keď som to nejak nesilil, nechal som tomu voľný priebeh a dopadlo to takto. Takže ešte raz veľká vďaka, ďalej ma teda sledujte, budem sa vás ďalej snažiť zabávať.”

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial