Politika Prvé slová Borisa Kollára z nemocnice: Jasný odkaz pre neprajníkov!

Prvé slová Borisa Kollára z nemocnice: Jasný odkaz pre neprajníkov!

Predseda parlamentu Boris Kollár mal 24. októbra vážnu dopravnú nehodu v Bratislave. Vo vozidle sa nachádzal jeho šofér, ochrankár i známa modelka Mirka Fabušová. Každý z účastníkov nehody utrpel zranenia, no najhoršie na tom bol samotný politik.

Po zverejnení informácie, že bol Boris Kollár účastníkom vážnej nehody, sa média snažili zistiť, aké zranenia utrpel. Napokon skončil so zlomeným krčným stavcom, kľúčnou kosťou i zdravotnými problémami s cievami. Dokonca absolvoval dve úspešné operácie, pričom bol z Nemocnice sv. Michala prevezený do Univerzitnej nemocnice na Kramároch. Je to iba pár minút, čo politik šokoval Slovákov z nemocničného lôžka, keď natočil krátke video. Opísal udalosti, ktoré predchádzali autonehode, a zároveň potvrdil, že mal Mirku Fabušovú odviezť do lekárne.

Známy multiotecko sa zároveň poďakoval predovšetkým lekárom a celému zdravotnému personálu, ktorí mu niekoľkokrát zachránili život. ,,Utiekol som naozaj hrobárovi z lopaty, nie raz, ale možno trikrát… takže som vďačný hlavne tomu hore, že ma tu ešte chvíľu nechal. Vďačný som všetkým ľuďom, ktorí mi napísali veľmi pekné správy, ale boli aj takí, ktorí napísali kopec hejtov… dá sa povedať veľmi nechutných odkazov a tým by som chcel povedať a odkázať, že ja sa nezmením… budem to robiť tak ako doteraz. Budem sa snažiť pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú,“ povedal Kollár vo videu, v ktorom je jasne vidieť, že 55-ročný politik musí mať ortézu hlavy.

Vyjadrenie Borisa Kollára

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Sme rodina   |  Video: Streamable.com

Exit mobile version