Nedeľná premiéra veľkolepej šou Byť zdravý je výhra nemohla dopadnúť prekvapujúcejšie! Vyžrebovaní šťastlivci nielenže nezdvíhali telefón, ale v niektorých prípadoch dokonca nestihli povedať heslo, vďaka ktorému by si prilepšili o státisíce eur! A Matej z Ružindola po výkrikoch moderátorov a obecenstva jednoducho zložil! Prichádza jeho reakcia! 

Výhra 100 000 eur mu rozhodne mohla zmeniť život, on si však pri počúvaní výkrikov v telefónnom slúchadle myslel, že sa jedná o nevydarený žart. “Ja som myslel, že to je nejaký prank. Nie je predsa normálne sa najprv predstaviť, až potom prípadne vydávať divné zvuky (najlepšie teda bez tých zvukov)?” pýta sa rozčarovaný Matej.

Ako uviedol, po zložení telefónu išiel utrieť riady, keď mu zrazu len napadlo, že sa práve losuje očkovacia lotéria: “A keď išli žrebovať ďalšieho človeka, tak povedali niečo v štýle: ‘Vďaka Matejovi z Ružindola teraz hráme o 200 000 €.’ Mama išla zinfarktovať,” opisuje situáciu sklamaný súťažiaci.

Napriek tomu, že sa Matejovi mohol vďaka výhre zmeniť život o 180 stupňov, prekvapivo na duchu neklesá a dobrá nálada sa mu vrátila pomerne rýchlo! “Ja som si tiež asi prvé dve hodinky hovoril, že toto je koniec môjho života. Bohužiaľ, takéto veci sa stávajú, ja síce nie som veriaci, ale verím v to, že veci sa dejú v živote tak, ako sa majú a možno vďaka tomu, že som nevyhral, sa mi stane iná dobrá vec. Who knows,” hovorí Matej na sieti Reddit.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: reddit.com | Foto: YT/ZEUS, pixabay.com