Prvé slová Mateja, ktorý v lotérií zložil telefón: „Ja som myslel, že..“

Dátum:

Nedeľná premiéra veľkolepej šou Byť zdravý je výhra nemohla dopadnúť prekvapujúcejšie! Vyžrebovaní šťastlivci nielenže nezdvíhali telefón, ale v niektorých prípadoch dokonca nestihli povedať heslo, vďaka ktorému by si prilepšili o státisíce eur! A Matej z Ružindola po výkrikoch moderátorov a obecenstva jednoducho zložil! Prichádza jeho reakcia! 

Výhra 100 000 eur mu rozhodne mohla zmeniť život, on si však pri počúvaní výkrikov v telefónnom slúchadle myslel, že sa jedná o nevydarený žart. „Ja som myslel, že to je nejaký prank. Nie je predsa normálne sa najprv predstaviť, až potom prípadne vydávať divné zvuky (najlepšie teda bez tých zvukov)?“ pýta sa rozčarovaný Matej.

Ako uviedol, po zložení telefónu išiel utrieť riady, keď mu zrazu len napadlo, že sa práve losuje očkovacia lotéria: „A keď išli žrebovať ďalšieho človeka, tak povedali niečo v štýle: ‚Vďaka Matejovi z Ružindola teraz hráme o 200 000 €.‘ Mama išla zinfarktovať,“ opisuje situáciu sklamaný súťažiaci.

Napriek tomu, že sa Matejovi mohol vďaka výhre zmeniť život o 180 stupňov, prekvapivo na duchu neklesá a dobrá nálada sa mu vrátila pomerne rýchlo! „Ja som si tiež asi prvé dve hodinky hovoril, že toto je koniec môjho života. Bohužiaľ, takéto veci sa stávajú, ja síce nie som veriaci, ale verím v to, že veci sa dejú v živote tak, ako sa majú a možno vďaka tomu, že som nevyhral, sa mi stane iná dobrá vec. Who knows,“ hovorí Matej na sieti Reddit.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: reddit.com | Foto: YT/ZEUS, pixabay.com

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...