Markizácka šou Farma 11 naberá na obrátkach a aj po dlhých týždňoch na statku nie je núdza o nové prekvapenia či otvorené konflikty. O mimoriadne závažnú situáciu sa uplynulý týždeň postaral Bratislavčan Matej Jurkovič, ktorý bol v dôsledku svojho konania okamžite vyradený z hry o 75 000 €.

Televízia Markíza sa uplynulý týždeň postarala o mimoriadny rozruch, keď divákov upovedomila o okamžitom vyhadzovave 41-ročného Mateja Jurkoviča z reality šou Farma. Na statku malo podľa zverejnených informácii dôjsť k fyzickému útoku, po ktorom skončil ďalší zo súťažiacich v nemocnici. Aj keď zástupcovia Markízy doposiaľ odmietajú zverejniť akékoľvek bližšie informácie ohľadom incidentu, lifestyle couch je dnes už skutočne v pohodlí svojho domova.

Ako sa však zdá, aj po vyradení udržiava vzťahy s ostatnými farmármi, ktorí sa ho evidentne nestránia. Počas uplynulého víkendu sa totiž stretol s čerstvo vyradeným Majkym Krkoškom a Martinou Kovalčíkovou, ktorá šou opustila kvôli zdravotným problémom. Trojici robia spoločnosť aj hviezda uplynulej série Karin Dvořáková, pričom štvorlístok sa neštítil ani pritvrdiť na pílu.

Spoločne nahrali krátke videá, v ktorých sa Matej s Máriom dostanú do konflitku, a kým práve vypadnutý šouman odchádza z incidentu ako víťaz, statný Bratislavčan ostáva porazený. Je evidentné, že bývalí farmári majú z celej kauzy kvalitnú zábavu a ostáva otázne, čo sa vlastne pred kamerami stalo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/Mario_ammon, matej.jurkovic.official