Táňa Brunayová musela Farmu opustiť po prehratom dueli s Martinom Šmahelom, s ktorými si zmerali sily vo viacerých disciplínach. Prvé slová farmárky po vypadnutí sú poriadne prekvapivé…

Táňa Brunayová, ktorá sa spolu s Michaelou Štefánikovou pasovala za silnú hráčku Farmy, skončila. Po prehratom dueli proti Martinovi Šmahelovi, s ktorým si zmerali sily vo vyrovnaných disciplínach, ako dojenie mlieka či strúhanie zeleniny, musela statok navždy opustiť práve ona.

Napriek nahnutým vzťahom s viacerými farmármi boli jej posledné slová v stodole priateľské a potvrdila, že sa tam vonku uvidí rada so všetkými, ktorí budú chcieť. Na záver nechala farmárom aj list na rozlúčku, hoci všetci už tušia, kto sa stane novým farmárom týždňa. Peter znášal koniec Táninho účinkovania na Farme veľmi ťažko a okrem nenávistných pohľadov smerom na víťaza sa nedokázal baviť ani po návrate do chatky, kde už všetkých čakala veselá kapela Mafia Corner. Naštvaný kamionista dokonca sľúbil, že v najbližších dňoch mieni pritvrdiť a ostatní ho údajne znenávidia.

Táňa ale ani po vypadnutí neupadá do zabudnutia a začala byť aktívna na sociálnych sieťach. Pred pár hodinami pridala aj čerstvú selfie fotku, pod ktorou sa už zbierajú komentáre fanúšikov. Samozrejme, tých zaujímalo najmä to, aký je teraz vzťah Táni a Petra: „A s Peťkom pokračujete v “taktizovaní” aj doma?,“ znela uštipačná otázka, na ktorú okamžite zareagovala aj samotná Táňa: „Sme kamaráti rovnako ako s ostatnými.“ Zdá sa, že život fitnessáčky sa teda ani napriek jej vyjadreniam o vzťahu z rozumu a viacerým kontroverzným záberom s Petrom nijak nezmenil a naďalej zotrváva vo vzťahu so svojím partnerom a ich dcérou. Napriek tomu si ale samotný Peter neodpustil reakciu na Táninu novú fotku, pod ktorú pridal veľavravné srdiečko.

Pod Táninou novou fotkou sa objavilo Petrovo srdiečko

Zdroj: farma.markiza | Foto: Instagram, YouTube