Krimi Prvé slová Valla a Kollára: Pri tragédii zomreli prevažne mladí ľudia!

Prvé slová Valla a Kollára: Pri tragédii zomreli prevažne mladí ľudia!

V nedeľu (2. októbra) došlo v nočných hodinách k fatálnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život viacerých nevinných ľudí. V bratislavskom Starom Meste vrazil vodič auta zn. Škoda SuperB do zastávky verejnej dopravy, pričom mal byť údajne pod vplyvom alkoholu.

2. októbra tesne po 22. hodine došlo v centre Bratislavy na Zochovej ulici k závažnej tragédii. Do ľudí čakajúcich na mestskú hromadnú dopravu v okamihu vrazil šofér, s ktorým sa v čase nešťastia nachádzal v osobnom vozidle aj jeho syn. K udalosti, ktorá zdrvila celé Slovensko, sa takmer okamžite vyjadril primátor Matúš Vallo, pričom priznal, že len ťažko hľadá slová.

„Vodič osobného auta bol údajne pod vplyvom alkoholu. Na mieste nehody sú momentálne všetky záchranné a policajné zložky a doprava po Staromestskej smerom na Most SNP je úplne uzavretá, linky MHD sú odklonené cez Námestie SNP a Rázusovo nábrežie. Vyjadrujem úprimnú sústrasť rodinám prevažne mladých ľudí, ktoré teraz iste prežívajú najťažšie chvíle v živote,“ uviedol prostredníctvom sociálnej siete.

K fatálnej udalosti sa vyjadril aj Boris Kollár, ktorý neskrýva šok: „S hrôzou som prijal túto správu- opitý vodič vrazil po 22.00 do zastávky plnej ľudí. Musíme mať nulovú toleranciu k alkoholu za volantom a vyjadrujem presvedčenie, že opitý vodič nevyviazne len s podmienkou. Zničil jednou nezodpovednosťou veľa osudov rodín, pobral deťom rodičov, 7 ľudí zmrzačil. Hrozné si to vôbec predstaviť. Chcem vyjadriť úprimnú sústrasť pozostalým a rodinám obetí a všetkým zraneným želám skoré uzdravenie,“ napísal predseda Národnej rady Slovenskej republiky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Matúš Vallo má rád Bratislavu, pol, HaZZ, Boris Kollár