Viktor Vincze (25) spolu s dlhoročnou priateľkou Evou Cisíkovou len nedávno šokovali verejnosť náhlym rozchodom bez akýchkoľvek predchádzajúcich náznakov. Médiami prebehol aj menší rozruch potom, ako Viktor zverejnil fotku s Emmou Drobnou na gauči. Aká je pravda? Eva prvýkrát od rozchodu prehovorila!

[sociallocker]Viktor si napriek ukončeniu dlhoročného vzťahu naplno užíva skvelé pracovné ponuky, ktoré sa k nemu hrnú jedna po druhej. Po úspešnom účinkovaní v zábavnej show Tvoja tvár znie povedome, kde si získal mnohých fanúšikov, dostal zaujímavú pracovnú ponuku na moderovanie správ. O prácu teda mladý moderátor núdzu nemá, zdá sa však, že v súkromnom živote to ešte nie je úplne usporiadané.

Ex-priateľka Eva pre Šarm prezradila, ako to bolo s ich rozchodom a kto bol iniciátorom tohto kroku: “Síce sa o tom nerada vyjadrujem, ale je to tak, ja som dala podnet na rozchod, prišlo to z mojej strany. Neviem, či Viktor trpí, pretože mu nevidím do hlavy, ale jednoducho som sa takto rozhodla a on to prijal. Naďalej sme kamaráti,“ objasnila sympatická tmavovláska.

Prirodzene, padla aj otázka, či by sa ešte niekedy v budúcnosti mohla dvojica dať opäť dokopy a skúsiť to znovu: “Popravde, nezamýšľam sa nad tým, či by sme to ešte skúsili. Vlastne to už ani nechcem rozoberať a ak sa Viktor rozhodol, že bude o nás hovoriť a poskytovať informácie, je to jeho vec. Prešlo už dosť času a asi by to malo ísť do zabudnutia,” znela rozhodná odpoveď Viktorovej ex.

Nikomu v posledných dňoch neunikli informácie o tom, že Viktor možno tvorí nový pár so sympatickou speváčkou Emmou Drobnou, s ktorou sa zblížili počas natáčania speváckej zábavnej show. Na sociálnej sieti sa totiž objavila fotografia, na ktorej spolu pózujú na gauči, a tak vznikla otázka, či medzi mladou dvojicou vzniklo aj niečo viac. Aj v tejto téme má však Eva jasno a akékoľvek špekulácie zamieta. O fotke vopred vedela a poznala tiež celkovú Viktorovu situáciu a tak si z toho ťažkú hlavu vôbec nerobila. Celé to len zbytočne nafúkli média.

Zdá sa teda, že Viktorova ex-priateľka má vo všetkom jasno a žiadne špekulácie o opätovnom obnovení vzťahu ako ani o vzťahu medzi Viktorom a Emmou nie sú pravdivé. Každý sa vydal na svoju cestu, aj keď sú stále v kontakte.

Zdroj: pluska.sk |  Foto: Instagram, Facebook
[/sociallocker]