Martin Šmahel sa ešte pred pár hodinami tešil zo svojho bábätka, no radosť vystriedali obavy, strach a hrôza. Malička dcérka Emka, ktorá sa narodila predčasne, bola totiž prevážaná v sanitke, do ktorej nabúralo auto. Po nehode bojuje o život, no slová zdrveného moderátora vás poriadne prekvapia.

Martin Šmahel prežíva mimoriadne náročné chvíle. Len v noci zo stredy na štvrtok sa stal novopečeným oteckom už po druhýkrát, keď sa mu narodila dcérka Emka. Malá bojovníčka však prišla na svet predčasne v 6. mesiaci a keďže nemohla sama dýchať, musí zostať približne 3 mesiace v inkubátore.

Moderátor ale napriek smutným slovám lekárov vyjadril nádej, že jeho dievčatko je dosť silné na to, aby svoj boj vyhralo. Len pred pár hodinami však došlo k obrovskému nešťastiu. Pri prevoze dievčatka v inkubátore narazilo do sanitky ďalšie vozidlo a maličkú Emku museli na mieste oživovať.

Keď ale redakcia portálu Topky oslovila moderátora, ten ostal viac ako šokovaný a o ničom netušil: “Prosím? Prvýkrát to počujem od vás. Áno, mali ju dnes prevážať. Idem to hneď zistiť,” odpovedal vydeseným hlasom exfarmár, ktorého o havárii dcérky nik neinformoval.

Zdroj: topky.sk │ Foto: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj, Tv Markíza