Šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa od úvodných castingov a prvého selektovania spevákov spomedzi postupujúcich presunula do ďalšieho kola. Tento raz ide súťažiacim skutočne o všetko, nakoľko z päťdesiatky najlepších postúpi do ďalšej epizódy len dvadsať z nich. 

Ako sa však zdá, porota má už dnes jasno, kto spomedzi nich by mal byť priamo vo finále šou! Len pred pár hodinami sa pred kamery postavila prvá polovica súťažiacich, z ktorých famózny výkon podali predovšetkám Elizabeth Kopecká a Adam Pavlovčin. Dvojica očarila porotu už počas uplynulých kôl, kedy sa javili ako jasní adepti na postup.

Aktuálne spoločne zaspievali jednu z najznámejších svetových skladieb Hallelujah, pričom ich prevedenie piesne dopadlo nad očakávania. Kým Adam predviedol famózny hlboký hlas a muzikálnosť, pôvabná Elizabeth za ním výkonom absolútne nezaostávala, práve naopak. Paľo Habera, Monika Bagárová, Marián Čekovský, Patricie Pagáčová a Leoš Mareš odmenili spevákov potleskom a standing ovation, pričom líder skupiny Team ich už dnes v súťaži vidí na popredných priečkach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, YouTube | Foto: IG/tvmarkizaofficial, markiza.sk