Známa nemecká rodina milionárov si to minulý rok namierila aj na Slovensko. Po krajine ich pritom sprevádzal samotný minister Richard Sulík, ktorý ich pozval i do budovy parlamentu. Už onedlho budú slovenské epizódy odvysielané na televízii JOJ.

Rodina Geissenovcov navštívila ešte minulý rok Slovensko, pričom ich príchod do našej krajiny vyvolal poriadny rozruch. Okrem iného sa mnohí pohoršovali nad tým, koľko času venoval nemeckej rodinke minister Richard Sulík, no aj nad tým, že im povolil vstup do budovy parlamentu. Slovenské epizódy budú pritom na TV JOJ odvysielané už začiatkom mája.

Televízia pred pár hodinami zverejnila aj malú “ochutnávku” z prvej časti, v ktorej Geissenovci do našej krajiny len zavítajú. Robert sa s dcérou Davinou rozpráva o hlavnom meste, kde majú pristáť s lietadlom. Ani jeden z nich však netuší, kde presne Bratislava leží.

Kde je tá Bratislava?” pýta sa milionárska dcéra. “Bratislava je niekde na východe,” odvetil Robert, no Davina pokračuje. “Netuším, kde je Bratislava,” dodáva so slovami, že názov jej pripomína “Braten”, alebo po nemecky pečené mäso. Po zvláštnom rozhovore sa v komentároch Slováci do Geissenovcov poriadne obujú. “Zbytočne Slovensko živilo týchto akoby milionárov. Popularita na SK zadarmo a ešte sa budú hrať na – kde je tá Bratislava? Pýtam sa, čo Slovensku oni priniesli??” uviedla Jarmila. Rodinke tiež viacerí odporučili použiť mobily na vyhľadávanie v mape.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Televízia JOJ