Reality šou Farma odštartovala na televíznych obrazovkách Markízy v pondelok (30. augusta), pričom jej účastníci čelia nástrahám už niekoľko týždňov. Nevídaná cesta na statok si vyžiadala od súťažiacich odvahu, tímového ducha aj prekonávanie vlastných hraníc, Beáta si však odniesla o čosi viac.

13. séria reality šou Farma odštartovala veľkolepo a sľubovaný návrat ku koreňom je zatiaľ splnený. Súťažiaci prežili dobrodružstvo ešte pred samotným nástupom na statok a Beáta, ktorá sa objavila aj v legendárnom seriáli Komisár Rex, si z cesty odniesla o čosi viac: zranenie!

Modrý tím musel cestou na farmu prekonať vodnú prekážku a po rieke Váh sa mal preplaviť na vlastnoručne zhotovenom plavidle. Boj o život nastal po náraze plťky o skalu, kým rýchly prúd začal unášať nielen batožiny, ale aj samotných súťažiacich.

Pri páde do vody utrpela zranenia ľavého oka najstaršia farmárka Beáta Landerl a kvôli nešťastiu sa nezúčastnila ani ďalšej úlohy. Kvôli tomuto hendikepu bol modrý tím ochudobnený o dôležité nástroje potrebné pre život na Farme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, IG/farma.markiza