Na slovenskej televíznej scéne sa akoby roztrhlo vrece s novými seriálmi či reláciami, ku ktorým sa už 20. marca pripojí aj veľkolepá šou Zlatá maska. Svetovo úspešným formátom bude divákov sprevádzať Martin „Pyco“ Rausch, pričom JOJ-ka už zverejnila prvé zábery.

Televízia JOJ prinesie 20. marca na obrazovky nový zábavný formát, v ktorom sa divákom predstaví 12 súťažiacich i hviezdna porota. V speváckej súťaži medzi sebou budú súperiť v prepracovaných maskách športovci, hudobníci, komici, herci, či dokonca modelka. Ich identitu budú hádať takzvaní detektívi, a teda slovenské a české hviezdy.

Identita spievajúcich celebrít zostáva utajená pred ostatnými súťažiacimi, hviezdnymi detektívmi a divákmi v štúdiu aj pri obrazovkách po celý čas šou, až kým nezložia masky pri ich odhalení,“ uvádza o relácii televízia JOJ.

Inkognito súťaž bude hostiť 12 verejne známych osobností, pričom tie sa postupne predstavia v prvých dvoch epizódach. Ich spevácke výkony budú hodnotiť ako detektívi, tak aj diváci v štúdiu. „Kostým, ktorý sa ocitne na konci tohto hlasovacieho rebríčka, si musí dať z hlavy dole masku a zo šou vypadáva,“ dodáva TV JOJ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: IG/tvjoj | Video: YouTube