Už o pár dní sa začne na slovenských televíznych staniciach výrazný boj o diváka, pričom každá z nich si na nadchádzajúcu jesennú sezónu pripravila viacero triumfov, ktoré by mohli zaujať. Kým TV Markíza už onedlho spustí štrnástu sériu reality šou Farma, proti nej sa postaví celkom nový formát Láska na chate z konkurenčnej JOJ-ky. 

Počas letných mesiacov si Slováci užívajú letné večery predovšetkým na terasách či dovolenkách, v dôsledku čoho si dávajú vysielaciu pauzu aj televízie. Od konca prázdnin sa však diváci dočkajú viacerých zaujímavých programov, ktoré budú zvádzať neľahký boj s konkurenciou. K novým reláciám sa od 30. augusta pripojí zoznamovacia šou Láska na chate, ktorá bude konkurovať nielen markizáckej Farme, ale aj Love Islandu.

„Dvaja ľudia, ktorí hľadajú lásku a chata ako dokonalé miesto na prvé rande, kde je všetko možné,“ uvádza televízia k relácii, kde sa budú zoznamovať ľudia od 18 do 60 rokov v krásnom prostredí Kysúc. Ako dodáva, účastníci majú 24 hodín na to, aby sa zamilovali a našli lásku svojho života. K šou už JOJ-ka dokonca zverejnila prvé zábery, ktoré sú plné zamilovaných pohľadov, vášnivých bozkov i smiechu. Aká však bude realita?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV JOJ, IG/tvjoj