Farma sa ešte poriadne ani nezačala a súťažiaci už odhaľujú svoje temné stránky a tajomstvá. Výnimkou nie je ani mladučká mamička Lenka Horníková, ktorá pred celým národom priznala, že sa živila ako…

Lenka má za sebou ťažkú minulosť a okrem chudobnejších pomerov, v ktorých vyrastala, si “užila” aj otca, ktorý bol alkoholik a násilník. Podľa svojich slov sa dokonca ocitli aj na ulici, keď kvôli exekúciám prišli o byt. Dnes býva so svojou mamou, bratom, maminým priateľom a svojím 8-mesačným synčekom, ktorého po rozchode s priateľom vychováva sama a momentálne ho kvôli účinkovaniu na Farme musela opustiť.

Do reality šou sa prihlásila z dvoch jednoduchých dôvodov. Mladá kráska sa chce zviditeľniť a s rozprávkovou výhrou zabezpečiť svojho synčeka a rodinu. Doposiaľ sa totiž musela pretĺkať životom tak, ako sa dalo a v dokrútke prvej časti šou priznala, že v minulosti robila okrem čašníčky aj tantrickú masérku. Oproti klasickej masérke musia byť pritom tieto dievčatá oveľa kontaktnejšie a vylúčené nie sú ani veľmi intímne dotyky. Lenka ale so smutným výrazom dodáva, že na toto obdobie svojho života nie je práve pyšná a, naopak, sa za to aj hanbí.

Ak by sa jej podarilo vyhrať, získala by financie pre svoju rodinu a život by sa mladej Trnavčanke rozhodne uľahčil. Do finále je ale ešte ďaleko a farmári sa musia popasovať s neľahkými podmienkami. Farmárkami týždňa sa potom, čo našli lístok s odkazom, stali dvojičky Twiinsky, ktoré sa už na svoju úlohu tešia. Ako sa ale s ich vedením zmieria obyčajní farmári, sa dozviete už v nasledujúcej časti.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: markiza.sk, Facebook