Aktuálna 15. séria reality šou Farma sa bude niesť v znamení súboja troch generácií. Farmári si museli veľmi rýchlo zvyknúť na spanie vonku medzi zvieratami a nedostatok jedla. Novinka však prišla v podobe upravených pravidiel, i keď diváci sa môžu tešiť na každotýždňový duel.

Farmárov poriadne prekvapilo, keď im Alica oznámila, že dôjde k úprave pravidiel. Niektorí súťažiaci sa totiž po novom dostanú do ohrozenia, pričom počas ďalšej súťaže sa môžu oslobodiť z tohto titulu alebo skončia v dueli. Tentokrát si Michal Mičina na pomoc prizval Sofiu Babylonskú, no v súťaži proti Mirke Bartákovej Kozárovej a Miroslavovi Mimochodekovi, prehrali.

Michal a Sofia z generácie Z sa tak proti sebe postavili v prvom oficiálnom dueli Farmy 15. Prešovčanka mala možnosť vybrať si poradie disciplín, v dôsledku čoho si ako prvú zvolila úlohu s názvom Cesta hore. Farmári museli dostať tri gule do dier cez komplikovaný labyrint, pričom šikovnejšia bola 24-ročná tmavovláska, ktorá získala prvý bod.

Nasledovala disciplína, kde museli farmári dofúkať pierka cez prekážky do vyznačeného kruhu. Aj tentokrát sa viac darilo Sofii. Treťou úlohou bola úplne novinka s názvom Do sto. Členovia generácie Z museli z kladiny zozbierať vrecúška, v ktorých sa nachádzali čísla do sto, pričom bolo nutné ich usporiadať. Prvý bod si konečne pripísal Michal.

So skóre 2:1 pre vysokoškoláčku čakal súťažiacich vedomostný kvíz. Mladíkovi z Topoľčian sa podarilo získať druhý bod, vďaka čomu došlo na remízu. Rozhodnúť tak muselo pílenie. Na prvý pohľad krehká žienka sa zmenila na levicu a poriadny kus dreva prepílila ako prvá. Sofia sa tak oficiálne stala víťazkou duelu a statok musel opustiť Michal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV Markíza