Neprešiel ani týždeň, odkedy Dara prišla o svoju druhú blízku osobu v krátkom čase. Stále ju neopúšťa smútok a Eva jej veľmi chýba.

[sociallocker]Manažérka a kamarátka Rolins, Eva Skallová († 36), zomrela v utorok 27. septembra. Keď už to vyzeralo, že sa z rakoviny dostáva, všetko sa zmenilo a zákernej chorobe podľahla. Dare je za svojou spriaznenou dušou smutno a dobre to nezvláda ani jej dcéra Lola, ktorá je s dievčatkom, ktoré zostalo po Skallovej ako sestra. Pred pár dňami ju Dara našla v zlom stave pri stajniach. Viac informácií TU.

S nasimi dievcatkami…?+?= #my❤️

Fotka uverejnená používateľom Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Aj napriek tomu, že po Skallovej zostalo v Darinom srdci prázdne miesto, život ide ďalej a rovnako aj pracovný život. V sobotu odohrala koncert v žilinskom klube. Chce sa mi napísať niečo ako “všade dobre, na javisku najlepšie. Ani na sekundu ste ma nenechali pochybovať o tom, že vyspievať sa z niektorých vecí je len ďalší ventil emócií, vedľa vykričať a vyplakať sa,” priznala speváčka a poďakovala za podporu z koncertu. Priznala, že koncert v Žiline bol iný ako ostatné. “Včerajšie vystúpenie malo takú zvláštne melancholickú atmosféru. Asi nemusím rozoberať prečo. Ale čo chcem napísať je, že som za tieto chvíle, keď mám vašu energiu na dosah šťastná,” zdôverila sa Rolins. 

Na Skallovú nevie speváčka stále zabudnúť. Bez vreckoviek po ruke sa jej vraj spomína ťažko. “Evička, moja Evička, chýbaš mi. Aj mám pocit, že čo si tu ja bez teba počnem. Ja viem, ja viem. “Počnem”. Ale bude mi už navždy smutno. Za tebou, za nami,” vyliala si srdce Dara. Okrem sobotného koncertu Dara pracovala aj na svojom videoklipe k piesni Všetko alebo nič. A spomienky na Evu ju neobchádzali ani tu. Skallová jej totiž sľúbila, že sa zastaví na natáčaní. Dara hovorí, že sa všetko obrátilo v jednom príliš krátkom okamihu a nedokáže tieto veci akceptovať s chladnou hlavou.

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram
[/sociallocker]