Farma sa pomaly, ale isto blíži do svojho veľkolepého finále, pričom vzťahy medzi súťažiacimi sa zo dňa na deň utužujú. Stáva sa tak predovšetkým počas horúcich večerov, kedy hviezdy reality šou neváhajú a potužení alkoholom si vymieňajú horúce bozky.

Aj keď by farmári zrejme čakali, že v zostave z posledných týždňov poputujú až do finále, opak je pravdou a do súťaže nastúpili ďalšie nové tváre. Jednou z „náhradníčok“ sa stala aj 29-ročná mamička Terézia, ktorá sa už počas druhej noci mala k 37-ročnému správcovi kúpaliska Michalovi. Ako vtedy prezradil, brunetka ho mala počas túlenia sa držať v rozkroku, pričom k ďalším intímnostiam pod perinou nedošlo. Teraz sa však Terka previnila, keď pri prípitku venovala letmý bozk na pery Mesutovi, čo zaregistroval aj samotný Michal.

Ty čo sa tam bozkávaš? Čo sa ty tam bozkávaš?“ zaznelo z jeho úst s výčitkou, na čo odišiel sám do sluhovne. Potetovaná mamička následne po rozhovore so Stankou odišla za ním, kde už podľa aktívnych pohybov pod perinou nezostalo len pri nevinných dotykoch či objatiach!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: VOYO, TV Markíza