V pondelok (27. septembra) zasahovala NAKA na viacerých miestach Slovenska, pričom zadržala celkovo 15 osôb. Medzi obvinenými z drogovej trestnej činnosti a pôsobenia v zločineckej skupine bola aj influencerka Zuzana Plačková s manželom Reném.

Sudca Špecializovaného trestného súdu Peter Pulman napokon v štvrtok (30. septembra) rozhodol, že Zuzana Plačková a jej manžel nepôjdu do väzby, ale na slobodu, pričom verdikt nie je právoplatný. Počas odchodu influencerka odmietla odpovedať na akékoľvek otázky, avšak prízvukovala, aby v dôsledku kauzy nebola šikanovaná jej rodina, ktorá s predmetnou kauzou nemá žiadnu spojitosť.

Pár hodín po prepustení sa oficiálne prihovoril fanúšikom manžel podnikateľky, ktorý bol rovnako prepustený na slobodu. Najskôr urobil živé vysielanie, kedy ho sledovalo približne 30-tisíc divákov. „Boli to moje najhoršie 4 dni v živote,“ povedal manžel Zuzany Plačkovej, ktorý zdôraznil, aby si každý dával pozor na to, s kým sa stretáva. Následne sa fanúšikom prihovoril aj prostredníctvom instastories či fotografiou Ježiša, ku ktorej pridal zopár slov: „Ďakujem rodine, kamarátom a všetkým, čo v nás verili. Pane Bože, ďakujem aj tebe,“ napísal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/rene.rendy