Prvý singel Hexu od smrti speváka: TOP spolupráca s Kramárovou dcérou!

Dátum:

V polovici septembra 2018 šokovala fanúšikov kapely HEX zdrujúca správa o zdravotnom stave speváka Ďuďa, ktorý priznal, že mu diagnostikovali rakovinu pankreasu. Aj keď s ochorením statočne bojoval, 14. augusta 2019, žiaľ, nádoru podľahol. Na poste lídra kapely ho tak oficiálne vystriedal spevák a moderátor Peter „Šarkan“ Novák.

Kapela HEX, ktorá pôsobí na slovenských pódiách od roku 1989, má na svojom konte množstvo nezabudnuteľných hitov, pričom Ďuďov hlas znie i v každom úvode obľúbeného seriálu Oteckovia. Nakoľko však zosnulý hudobník bojoval so zákerných ochorením, počas jeho liečby ho na koncertoch dočasne zastupoval Šarkan, predtým známy aj z formácie Žena z lesoparku. Po úmrtí speváka sa kapela rozhodla pokračovať vo svojej tvorbe aj naďalej, pričom Peter sa stal novou pevnou súčasťou HEXu.

Kapela iba pred pár hodinami vydala svoj prvý oficiálny spoločný singel Mesto stratilo dych, kde si na spoluprácu prizvali krásnu dcéru ostro kritizovaného herca Maroša Kramára. „Mám takú záľubu, že dávam na YouTube videá, kde naspievam prevzaté pesničky. Zdieľala som jednu pieseň na otcove narodeniny a on to zdieľal na svojom Facebooku. Všimol si to Yxo a vypýtal si na mňa kontakt. A dopadlo to takto. Do štúdia som išla s malou dušičkou, lebo som nevedela, čo mám čakať, pretože nemám žiadne skúsenosti. Ale chalani sú super, všetci boli milí a veľmi ma podporovali,“ teší sa Tamara Kramárová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/tamarakramar, hex_officialll | Video: YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...