Politická strana SPOLU na čele s Miroslavom Beblavým a Jozefom Mihálom oznámila vznik nového subjektu v novembri 2017, no oficiálne bola registrovaná v januári 2018. Doteraz mala strana čistý štít a nespravila žiadny mediálny prešľap. Zdá sa však, že prvý škandál je na svete.

Miroslava Beblavého môžu Slováci poznať ako člena strany Sieť, ktorá však tak rýchlo ako vznikla, tak aj zanikla. Jozef Mihál bol, naopak, dlhé roky súčasťou liberálnej strany SaS-Sloboda a solidarita. Politické ciele, ktoré však obaja muži mali, si nakoniec splnili novozaloženou stranou SPOLU.

Od chvíle, ako sa zverejnili provokatívne fotografie bývalej štátnej radkyne Márie Troškovej, sú voliči na zábery podobného charakteru poriadne hákliví. O to viac ich prekvapilo, keď bola zverejnená nahá fotka hovorkyne strany SPOLU Silvie Hudáčkovej.

Priateľ Silvie, grafik Jakub Goda, totiž zverejnil záber, na ktorom nahá hovorkyňa natiera stenu. ,,Nebola som to ja, bol to môj priateľ. Ja som sa tým neprezentovala, ja som nevedela, že ma fotí,“ bráni sa brunetka vyjadrením pre cas.sk. Aj keď ide o záber odzadu, otázkou je, či sa čoskoro nedočkáme aj odvážnejšej fotografie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Fotografiu Hudáčkovej si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/jakubgoda, Facebook/Silvia Hudáčková, Facebook/Miroslav Beblavý-ps/spolu, Instagram/silvia_hudackova