Už 30. augusta sa na obrazovkách televízie Markíza spustí trinásty ročník kontroverznej reality šou Farma, kde kompetentní sľubujú drsné podmienky. Kým divákov bude šou sprevádzať moderátorka Eva Evelyn Kramerová a hospodár Martin Bagar, pred televíznymi kamerami zažijú svoju premiéru súťažiaci z celého Slovenska. 

Televízia Markíza len pred okamihom odkryla identitu prvého súťažiaciaceho reality šou Farma 13, ktorým je sympatický Daniel Gugh. 23-ročný mladík, ktorý sa živí ako taxikár, by si chcel v budúcnosť zarábať ako streamer, no v minulosti bojoval s rakovinou lymfatických uzlín. „Psychicky ma to veľmi utužilo, už ma len tak nič v živote nerozhodí,“ uviedol pre Markízu potetovaný muž.

„Viem sa so všetkými dobre porozprávať a postupne ich naviesť na to, čo chcem. Dokážem vycítiť situáciu a podľa toho sa prispôsobiť,“ priblížil taxikár, ktorý neváha komunikovať ani so svojimi zákazníkmi. Ako dodáva, je mimoriadne výbušný typ, svoj názor vždy povie do očí a je za každú zábavu, avšak podľa vlastných slov je v určitých veciach, ako v dôslednom upratovaní si vecí, nezodpovedný.

Daniel síce prichádza na statok s cieľom vyhrať, avšak doma ho čaká partnerka, s ktorou tvorí pár tri roky a ako sám uvádza, pokušenie v podobe žien u neho nehrozí, nakoľko je v tejto oblasti uvedomelý. A čo by prvý farmár urobil s výhrou vo výške 75 000 €? Ako prezradil, polovičku výhry by si užil a druhú investoval do kryptomien: „Za peniaze sa dá kúpiť čokoľvek, otvára to ďalšie možnosti a prináša množstvo zážitkov. V budúcnosti chcem byť streamerom a som si istý, že ľudia na mňa po Farme nezabudnú!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk Foto: IG/farma.markiza, markiza.sk