Uplynulý piatok sa na Farme udial ďalší duel, v ktorom sa však po prvýkrát objavili aj celebrity. Twiinsky vymenili luxusné róby za športové oblečenie a tenisky. S veľkým odhodlaním sa pustili do boja proti chudobným farmárkam. Ako teda dopadol prvý celebritný duel?

Karin ako slúžka mala možnosť vybrať si do duelu svojho súpera. Málokto však veril jej slovám, keď vyhlasovala, že si zoberie duo slovenských speváčok. Tak sa nakoniec aj stalo, pričom je zrejmé, že Twiinsky vôbec s takouto situáciou nerátali.

Ako však vyriešiť problém boja dvoch žien proti jednej? Evelyn oznámila duelantkám, že dlhovlasá blondínka má možnosť vybrať si svoju spolubojovníčku, ktorou sa nakoniec stala Táňa. V prvej disciplíne išlo o prekážkový beh, ktorý s prehľadom vyhrala Karin s Táňou.

Nasledovala disciplína, ktorá bola zameraná na šikovnosť. Farmárky sa na chvíľu zahrali na Popolušky, pričom museli roztriediť niekoľko druhov strukovín. Aj napriek tomu, že to bolo tesné iba o pár fazuliek, duo chudobných získalo opäť bod.

Tretia disciplína zahŕňala vedomostný duel, kde však nastala zmena. Duelantky si vyberali témy, z ktorých im boli následne podané otázky týkajúce sa farmy. Twiinsky si zrejme dobre naštudovali almanach, a dokonca priznali, že sa každá naučila polovicu knižky, čo im zaručilo prvý bod.

Vytrvalosť bola kľúčovou v ďalšej disciplíne, pričom musela farmárka Táňa a speváčka Daniela Nízlová udržať kovovú guličku čo najdlhšie v rovine. Úloha bola neustále komplikovanejšia, no celebrity nakoniec získali ďalší bod, vďaka čomu došlo k remíze.

Nakoniec rozhodla silová disciplína, konkrétne pretláčanie v kruhu. Potom, ako oznámila Evelyn, čo duelantky čaká, Karin od radosti vykríkla, no Twiinsky až tak nadšené neboli. Zrejme tušili, že v tomto prípade dlho odolávať nevydržia. Posledný boj tak trval iba pár sekúnd a známe dvojičky tak s úsmevom odchádzajú domov.

Foto: Facebook, Instagram