Nela Pocisková a Filip Tůma tvoria šťastný pár už viac ako šesť rokov, pričom fanúšikov nechávajú nazrieť do svojho súkromia len sporadicky. Veľkým tajomstvom ostávali predovšetkým ich dve deti, ktorých tváre doposiaľ verejnosť nemala možnosť vidieť. To sa však zmenilo!

Filip Tůma, sympatický operný spevák a hviezda seriálu Oteckovia, tvorí s multitalentovanou Nelou Pociskovou jeden z najkrajších párov domáceho šoubiznisu od konca ruka 2013. Kým muzikálová superstar vždy verila, že ešte pred založením rodiny stihne rozprávkovú svadbu, osud to zariadil inak. 6. júna 2016 totiž porodila svojho prvého syna Hektora, kým o dva roky neskôr k nemu pribudla aj dcérka Lianka.

Hrdí rodičia však v minulosti nemali potrebu deliť sa o svoje súkromie s verejnosťou, pričom príspevky na sociálnych sieťach zdieľali len sporadicky. Všetko sa zmenilo len prednedávnom, kedy na Instagrame začala byť okrem Filipa aktívnejšia aj Nela, no “Tůmovci” tváre svojich detí vždy prekrývali rôznymi emotikonmi.

Malá nepozornosť ale stačila na to, aby fanúšikovia uvideli tvár rozkošnej Lianky, ktorá vyzerá ako bábika. V nestráženej chvíli sa dievčatko objavilo v krátkom videu svojho otca, kde ho Filip akosi pozabudol prekryť. No nie je roztomilá?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/i9kc0t

Zdroj: IG/pociskova.nela, filip_tumaa