Je tomu len zopár dní, čo celé Slovensko obletelo video malého Jurka, ktorý sa stoj čo stoj snaží povedať slovíčko traktor, čo mu však, žiaľ, príliš nejde. Ako sa zdá, o výnimočné situácie však nie je núdza ani v zahraničí, o čom svedčia fotky malého psíka Maggieho.

Maggie sa stal celosvetovou hviezdou internetu potom, čo sa počas spánku jeho majiteľa zakradol k svojmu pánovi a ukradol mu zubnú protézu. “Ľudia, môj pes ukradol otcovi umelý chrup (vyložil si ho, aby ho netlačili ďasná, keď driemal), a takto som ho našla. Smejem sa, toto si budem navždy pamätať,” dopísala k vtipným snímkam Eunice.

Čo cíti váš psík, keď zomiera? Veterinár prezradil, čo sa deje s domácim miláčikom pred smrťou!

Pobavená žena zdieľala fotografie otcovho psíka na sociálnej sieti Twitter, kde ho zdieľali tisíce fanúšikov po celom svete, vrátane virálnej stránky BoredPanda. No nie je úžasný?

Zdroj: BoredPanda, Instagram/JasminaAlagic, Twitter/eUniFiEd

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)