Kým mnohí očakávali, že hlavnou hviezdou aktuálnej Farmy bude výrazná blondínka Karin alebo jeden z mladších pánskych osadníkov, opak je pravdou. Najviac pozornosti sa od začiatku reality šou sústreďuje okolo mladej mamičky Lenky, ktorá je síce na prvý pohľad nenápadná, no v živote si toho preskákala viac než dosť.

20-ročná mamička Lenka Horníková, ktorá sa do Farmy X prihlásila, aby zabezpečila svojho 8-mesačného synčeka, sa pred svojimi súpermi pomaly, ale isto otvára. Neľahký osud prenasleduje krehkú brunetku dodnes a pod nátlakom emócii sa vyspovedala snáď najempatickejšej osobnosti na statku, herečke Katke Brychtovej. Práve ona dlhé roky pozorovala rôzne osudy ľudí v relácii Pošta pre teba, kde sa snažila pomôcť rozdeleným rodinám či priateľom, ktorí k si k sebe nedokázali nájsť cestu.

Horníková sa zverila jednej z najcitlivejších duší slovenského šoubiznisu, a to rovno  moderátorke relácie s názvom Pošta pre teba. Ako sa však zdá, neľahký príbeh Lenky šokoval aj 47-ročnú umelkyňu, ktorá si vypočula o psychickom terore, vyhrážkach, a dokonca fyzických napadnutiach. Katarína Brychtová sa počas svojej kariéry stretla s mnohými príbehmi, avšak ten Lenkin vyrazil na chvíľku dych aj ostrieľanej profesionálke. „Vieš, stále sa mi vyhráža, že si ho on chce zobrať do svojej opatery a že ako mi ho zoberie,“ priznala pred celebritnými farmármi Lenka pravdu o expriateľovi, pričom začala plakať.

„Keď sme boli spolu tak.. zle mi robil veľmi. Bil ma, aj tehotnú ma bil a vôbec to neriešil. Ja som bola aj u lekára, keď som mala pomliaždeniny na hlave,“ pokračovala, pričom v dome pravdy priznala aj trpkú spomienku. Otec jej dieťaťa ju mal ohrozovať s nožom v ruke, pričom sa útlej žene, ktorá ušla v poslednej chvíli, vyhrážal smrťou. Aj toto malo byť dôvodom, prečo sa Lenka napokon prihlásila do Farmy.

Lenka a jej úprimná spoveď

Foto: Instagram, YouTube l Video: YouTube