Slávna speváčka a herečka Selena Gomez niekoľko mesiacov trpí stavmi úzkosti a depresiami. Jej psychické problémy boli natoľko vážne, že sa prihlásila do liečebne neďaleko Nashville.

25-ročná hviezda sa objavila na vyhlásení cien American Music Awards 2016. Vyzerala fantasticky a usmievala sa na všetkých, aj napriek tomu, že to pre ňu muselo byť ťažké. Dokonca vyhrala cenu za najobľúbenejšiu pop – rockovú interpretku a jej poďakovanie dojalo aj známe hviezdy.

Selena bola vo svojom poďakovaní naozaj úprimná. Priznala sa, že mala všetko no vo vnútri sa cítila úplne zlomená. Snažila som svoju situáciu udržať čo najdlhšie, no tým viac sa jej zdravotný stav zhoršoval. Uvedomila si, že jej rozhodnutia nemusí schvaľovať celý svet.

,,Chcem sa poďakovať mojim fanúšikom, pretože ste takí sakramentsky loajálni a ani neviem, čím som si to zaslúžila. Ale ak ste zlomení, nemusíte zostať zlomení. Či už ma rešpektujete, alebo nie, je tu jedna vec, ktorú by ste mali vedieť. Záleží mi na ľuďoch a veľmi za toto ďakujem. Táto cena je pre vás,“ dodala ešte Gomez.

Zdroj: billboard.com | Foto: Instagram