Psychologička o Igorovi Matovičovi: ,,Takýto pacient by nikdy…!“

Dátum:

Politická situácia na Slovensku je rozhodne napätá. Niet sa čo diviť, že z neustáleho obviňovania a osočovania koaličných partnerov sú občania značne frustrovaní. Často olej do ohňa prilieva samotný premiér, pričom na jeho správanie upriamila pozornosť známa psychologička.

Informácie o psychickom stave premiéra kolujú verejnosťou dlhé mesiace, v dôsledku čoho sa na začiatku januára bývalý minister školstva Juraj Draxler rozhodol konať. ,,Práve som si oficiálnou cestou vyžiadal informáciu, či bol premiér Igor Matovič niekedy diagnostikovaný na niektorú z oficiálne klasifikovaných psychických porúch či porúch správania,“ oznámil na sociálnej sieti, no výsledok jeho snahy zatiaľ nie je známy.

Najnovšie sa k správaniu predsedu koaličnej strany OĽaNO vyjadrila psychologička Jitka Derková, ktorá potvrdila, že premiér má určité extrémne povahové črty. „Takýto pacient by nikdy ku mne neprišiel, pretože by bol presvedčený, že nikto mu nemôže poradiť a on je ten, čo je úplne oukej a že všetci ostatní sú divní, chorí a problémoví. Nikdy sám by neprišiel nič riešiť,” uviedla špecialistka na duševné zdravie pre ereport.sk.

Psychologička by však premiérovi odporučila, aby neobviňoval ostatných a hľadal chyby vo svojej komunikácií či rozhodnutiach a zamýšľal sa nad nimi. ,,…skúmať konzistenciu toho, čo povedal pred týždňom a teraz alebo pred mesiacom a teraz,“ dodala.

 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk  |  Foto: YT/Igor Matovič, FB/Úrad vlády SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...