O manželskej kríze Andyho Krausa sa už popísalo viac ako dosť. No kým sa zdalo, že situácia pomaly utíchla, opak je pravdou. Daniela Krausová priznala, že za rozpadom jej manželstva stojí mladá herečka Natália Puklušová. Tá si aj napriek všetkému neodpustila poznámku, ktorú si mala radšej nechať pre seba.

Scenárista si v priebehu roka prešiel neľahkým obdobím. Nevera, sťahovanie a príprava na rozvod. No zdá sa, že kauza okolo románika utíchla, keďže Andy teraz tvorí pár s Jankou, ktorá pracuje na ministerstve. Práve Puklušová popriala svojmu bývalému milencovi, aby bol konečne šťastný. Dúfa, že bude konečne žiť v harmónií a nie v terore. Je jasné, že hovorila o jeho manželstve s Danielou.

O vyjadrení bývalej milenky Krausa sa dozvedela aj samotná Daniela a poriadne ju to nahnevalo. „Teror? Evidentne neprežíva šťastné obdobie. Moju rodinu nebude urážať! Môj manžel bol úspešný, etablovaný, mal rodinné zázemie, produkoval úspešné projekty, všetko a všetci sme boli šťastní. Vôbec nechápem. Zakomplexovaná žena,“ uviedla poriadne rozhorčená Krausová pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook, Instagram