Zlatica Puškárová Švajdová (41), markizácka stálica Televíznych novín, sa pred viac ako rokom stala dvojnásobnou mamičkou. Radosť z oboch synov prejavuje aj na sociálnych sieťach, pričom tentokrát sa rozhodla pre zverejnenie inej fotografie, ktorou popriala fanúšikom pekné Vianoce.

Vianočné sviatky pohltili aj rodinu Švajdovcov, ktorí si zriedkavé obdobie snehu poriadne vychutnali. Spoločne sa tešili na Štedrý večer, predovšetkým ich ratolesti Leo a Adam. Zlatica na najnovšej fotografií však nezverejnila záber svojich ratolestí, ale jej maličkosť.

Puškárová sa prostredníctvom vianočnej fotografie rozhodla popriať svojím fanúšikom krásne prežitie vianočných sviatkov. ,,Posielam VÁM kus DOBREJ NÁLADY, lebo všetko ostatné určite máte a tiež vôňu čerstvej vianočky, o ktorú sa pokúšam. Nebojte sa, všetko stihnete a bude to určite čarovný večer. ĎAKUJEM a veľmi, veľmi VÁS bozkávam. Vaša Zlatica,“ napísala markizáčka. Dvojnásobná mamička sa stala hlavnou hrdinkou záberu, pričom má na sebe čipkované šaty a vyzerá priam úžasne.

Zdroj: Instagram/zlaticapuskarova  |  Foto: Instagram/zlaticapuskarova, Facebook