Putin mal ukryť svoju rodinu v nukleárnom bunkri na Sibíri!

Dátum:

Boje na Ukrajine pokračujú aj naďalej a po útoku na Charkov sa má ruská armáda snažiť obsadiť aj južnú oblasť krajiny. Podľa slov politológa a bývalého profesora z Moskvy Solovjova mal Putin ukryť svoju najbližšiu rodinu v horách do luxusného nukleárneho bunkra.

Ukrajina sa naďalej nachádza pod útokom Ruska, ktoré sa snaží mať pod kontrolou viaceré prístavné mestá. Ukrajine sa dostáva pomoci od západných krajín, najmä vo forme munície či paliva, no aj humanitárnej podpory pre vojenských utečencov. Ukrajina ponúka ruským vojakom štedrú finančnú kompenzáciu a amnestiu v prípade zloženia zbraní. K situácií na Ukrajine sa po jednotnom postoji slovenskej vlády a prezidentky vyjadril s kritikou Robert Fico.

Niektoré zahraničné inštitúcie a analytici sa zamýšľajú nad duševným rozpoložením ruského prezidenta Putina a nečakané slová vyriekol podľa DailyMail aj bývalý profesor z Moskvy Valery Solovjov. 61-ročný politológ tvrdí, že Putin má trpieť zdravotnými problémami, ktoré pred verejnosťou tají a údajne si mal nechať zorganizovať aj prípravu šamanského rituálu so zvieracou obetou na podporu zdravia.

Okrem toho Solovjov uviedol, že Putin údajne ukryl svoju rodinu do bunkra na Sibíri v Altajsku. Má sa jednať o luxusnú nukleárnu skrýšu alebo akési podzemné mesto s vyspelými technológiami. V skutočnosti to nie je bunker, ale kompletné podzemné mesto s najnovšou vedeckou technológiou.“ Profesor nešpecifikoval, ktorých rodinných príslušníkov mal Putin evakuovať, no verejne je potvrdené, že prezident má 36-ročnú dcéru Mariu Vorontsovu, 35-ročnú Katerinu Tikhonovu a 18-ročnú Luizu Rozovu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, YT/SME

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...