Televízia Markíza opäť odvysielala šou Tvoja tvár znie povedome. Okrem skvelých premien sa tentokrát diváci mohli pobaviť aj na trapase, ktorý spôsobil moderátor programu. Nakoniec sa za to ospravedlnil!

[sociallocker]V nedeľu Markíza odvysielala ďalšiu časť šou, kde sa slovenské osobnosti menia na domáce a zahraničné spevácke hviezdy. Túto nedeľu však pozornosť na seba upriamil aj moderátor programu Martin “Pyco” Rausch. Všetko sa odohralo po vystúpení Andreja Bičana. Ten počas svojho výkonu používal ťaháky na všetkých možných miestach. Nápad sa zapáčil aj hosťujúcemu porotcovi Jurajovi Lojovi, ktorý mu poradil, aby to využíval aj v divadle.  Na to Pyco použil hlášku, ktorá vyznela hrozne.

Andrej Bičan si ťažký text zjednodušil ťahákmi na všetkých možných miestach

Moderátor vykríkol: “Smrť šepkárom!” Andrej na to pohotovo zareagoval:  „Teraz zomrela šepkárka v národnom.“ Pyco si okamžite uvedomil, že vtip sa mu zrejme nepodaril. Hneď sa začal ospravedlňovať. „Ježiš, ja sa ospravedlňujem teda, to bol fór samozrejme,“ dodal moderátor. Najlepšie vystúpenie sa tentokrát podarilo Števovi Skrúcanému, ktorý stváril Louisa Armstronga. Kompletné fotografie premien si môžete pozrieť TU.

Števo Skrúcany poukaz na 1000 eur venoval neziskovej organizácii Slniečko pre pomoc týraným a zneužívaným deťom

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook / Tvoja tvár znie povedome [/sociallocker]