Americký sitcom Priatelia, ktorý sa vysielal od roku 1994 počas desiatich sezón, patrí aj dlhý čas od udretia poslednej klapky k najobľúbenejším počinom televíznej histórie. Šestica mladých ľudí si získala srdcia divákov po celom svete, pričom mnohí verili, že páry z obrazoviek budú žiť bok po boku aj po vypnutí kamier.

Monica, Chandler, Phoebe, Joey, Rachel a Ross bavia milióny ľudí aj dlhé roky od ukončenia natáčania, pričom len prednedávnom sa prostredníctvom platformy HBO Max dostala na obrazovky dlho očakávaná epizóda vo forme filmu Friends: The Reunion. Návrat k Priateľom si získal mimoriadnu pozornosť divákov predovšetkým potom, ako Jennifer Aniston a David Schwimmer potvrdili, že počas prvej série medzi nimi skutočne fungovala silná chémia, no ich cesty sa v súkromí nikdy nespojili.

V posledných hodinách sa však médiami po celom svete šíri správa, že predstavitelia Rachel a Rossa majú tvoriť od natáčania filmu pár. S informáciou prišiel magazín Closer, ktorý uviedol, že zdroj má dvojicu stretávať v herečkinom sídle. „Trávili čas u nej v dome, kde si po večeroch spoločne varili, rozprávali sa a smiali. Boli tiež videní ako popíjajú víno, keď prechádzali okolo Jenniferiných obľúbených viníc v Santa Barbare. A bolo jasné, že je medzi nimi veľká chémia,“ znie správa, ktorá okamžite ovládla všetkých fanúšikov seriálu Priatelia. Na uvedené informácie však napokon reagoval hovorca Davida Schwimmera, ktorý uviedol, že to nie je pravda.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Closer | Foto: IG/friends, _schwim_, jenniferaniston