Ráchel Karnižová sa po príchode domov z reality šou Love Island dostáva postupne do bežného života. Jeho súčasťou je aj staranie sa o svoj zovňajšok, k čomu patria i skrášľovacie procedúry. Najnovšie influencerka podstúpila dva zákroky.

Hviezda tretej série Love Island, ktorá ju spojila s priateľom Claudeom, je bezpochyby prirodzene krásna. Avšak aj žena ako Ráchel vie nájsť na sebe nedokonalosti.

Bývalá misska si v minulosti nechala zväčšiť prsia a tiež má za sebou úpravu uší. Mnohí sa však pýtajú aj na jej plné pery. Atraktívna podnikateľka ich mala ešte donedávna svoje, no minulý týždeň si do nich nechala pichnúť obľúbenú kyselinu hyalurónovú. ,,Lebo ich mám vráskavé a ja nosím matné rúže a potom to nevyzerá dobre,” ozrejmila dôvod.

,,Fakt som sa bála, aby to nebolo moc, lebo už aj tak mám veľké pery. Chcela som len trochu objem a dali mi 0,4 ml,” uviedla červenovláska k záberom z kliniky, kde si rovno nechala aplikovať i botox do čela, čo označila za klasiku. ,,To už bolo potrebné,” doplnila prekvapivo 22-ročná Ráchel. Výsledok ale pôsobí naozaj esteticky, pričom influencerka ho stihla ukázať aj verejnosti na piatkovom Českom Slavíkovi, kde bola skutočne nádherná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rachellkka