Slovenská herečka sa o svoje súkromie nerada delí a k vzťahom sa vyjadruje iba stručne. O to viac je sympatické, že nedávno priznala nového partnera a dokonca s ním už zverejnila aj spoločnú fotografiu. Je zrejmé, že sa jej momentálne darí, a to nielen v práci, ale i v láske.

Slovenskú herečku Ráchel Šoltésovú môžu diváci poznať ako Rebeku zo seriálu Pán profesor či doktorku Soňu Petricovú v Druhej šanci. Momentálne hviezdi v historickom seriáli Dunaj, k vašim službám, kde stvárňuje drzú a rozmaznanú Kristínu Bognárovú.

25-ročná brunetka nedávno v relácii Neskoro večer s Petrom Marcinom priznala, že jej vzťah s hercom Lukášom Dózom skončil. Rodáčka z Brezna však neostala dlho sama, keďže má po boku nového partnera pochádzajúceho z Oravy.

Ráchel následne prezradila, že jej nový objav absolútne nie je z umeleckej sféry. ,,On je môj zubár,“ vyhlásila talentovaná umelkyňa. Práve pri jednej z návštev medzi nimi preskočila iskra. So spoločnou fotografiou sa pochválila aj na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Neskoro večer s Petrom Marcinom, IG/rachelsonnn   |  Foto: IG/rachelsonnn, FB/Dunaj, k vašim službám-TV Markíza