31-ročná speváčka Martina Schindlerová vstúpila do sveta šoubiznisu ešte ako 15-ročná tínedžerka, keď prišla na casting súťaže Slovensko hľadá Superstar. V prvom ročníku skončila na striebornej priečky, pričom diváci si ju v tom období zapamätali ako krásnu červenovlásku s jedinečným hlasom.

Martina Schindlerová sa pred rokmi vytratila z domácej hudobnej scény, keď povedala svoje životné áno dnes už exmanželovi Kamilovi. Pódiá a mikrofón speváčka vymenila za rodinný život a všetok čas zasvätila predovšetkým deťom a štúdiu. Potom, čo sa však rozviedla, ohlásila veľký comeback a po prvýkrát sa pred kamerami ukázala s kolegami zo Superstar v Chart Show.

Odvtedy Martina akoby ožila a okrem nových singlov začala komunikovať aj s fanúšikmi na sociálnych sieťach. A práve im sa iba pred pár hodinami pochválila vlasovou premenou, vďaka ktorej vyzerá o 10 rokov mladšie. Očarujúca speváčka si dopriala návštevu kaderníka, kde sa chcela nechať ostrihať ako legendárna Rachel zo seriálu Priatelia. „Nakoniec som si dopriala ružovú… Namiesto ružových okuliarov,“ okomentovala svoj nový účes so smiechom. A že jej to pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/schindlerovamartina, ondrejgrnaofficial