Známa slovenská herečka, ktorá má za sebou náročné obdobie v súkromnom živote, sa zrejme riadi heslom “nová etapa, nové vlasy”. Na prahu 40-ky sa totiž rozhodla pre žiarivo červenú farbu a dlhoročnej blond dala nateraz zbohom.

Známa slovenská herečka Zuzana Haasová (38) poriadne prekvapila fanúšikov aj svoje okolie. Len začiatkom septembra si povedala definitívne zbohom s dnes už exmanželom Martinom. Keďže ale nemali doriešené majetkové vysporiadanie, museli denne čeliť veľmi dusnej domácej atmosfére.

Po radikálnom konci nepríjemnej životnej etapy sa zrejme temperamentná Zuzka rozhodla aj pre výraznú zmenu zovňajšku. Hoci sú fanúšikovia aj okolie zvyknutí u herečky na typický blond účes, pred pár hodinami ich zaskočili celkom nové zábery Haasovej.

Herečka vsadila spolu s kaderníkom na ohnivú červenú a podstúpila poriadnu premenu. Jej hlavu tak zdobí vášnivá farba, ku ktorej si zvolila aj rúž v rovnakom odtieni: “Ona je úplne iná žena – Ružena. Konečne sa môžem červenať, piť červene víno, mať červené pery a nosiť červené nechty a červenú ružu, ala swing a oldtime, červenú podprdu a drevené škulky, červená je ochrana, pozdravujem a pekný den, nech ho máte ohnivý a plny zábavy,” teší sa Zuzka z nových vlasov.

Zuzana Haasová sa po rozvode rozhodla pre žiarivú červenú
Blond vlasy sú už minulosťou

Zdroj │ Foto: Instagram/zuzana.haasova