Je to vôbec on? Túto otázku si zrejme položí po vzhliadnutí najnovších záberov fešného herca nejeden fanúšik. Nicolas Cage sa ukázala na hollywoodskom červenom koberci zmenený na nepoznanie.

Nicolas Cage patrí k najväčším fešákom a najcharizmatickejším hercom v Hollywoode. Vždy, keď sa niekde hviezda filmu Mesto anjelov či Ghost Rider objaví, pôsobí upravene. O to šokujúcejší bol pre fanúšikov Cageov príchod ne červený koberec.

V pondelok sa totiž herec ukázal tak, že ho zrejme v prvej sekunde každý nespoznal. Nicolas si obliekol obyčajné tričko a nohavice, pričom na hlavu si nasadil kowbojský klobúk. To by však nebolo to najudivujúcejšie. Hereckú legendu zdobila hustá brada siahajúca až po spánky, ktorá zakrývala veľkú časť jeho tváre.

Cage napriek svojmu veku 55 rokov pôsobil oveľa staršie a zanedbane. Aj keď dnes mnohým mužom husté brady pristanú, to zrejme nebude prípad tohto fešáka, ktorý vyzeral rozhodne lepšie, keď pravidelne používal žiletku. Ako sa pozdáva Nicolas Cage s bradou vám?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter │ Foto: YouTube/Oscars, Para Los Curiosos – Svetové kuriozity nielen z Mexika, Twitter