Kým Daniela Nízlová si v týchto dňoch užíva prvé týždne vytúženého materstva, jej sestra Veronika má plné ruky práce s budovaním si vlastnej kariéry. Po viac ako 20 rokoch si totiž spevácke duo Twiins dalo hudobnú pauzu, pričom krásne sestry sa po dlhom čase odlišujú výzorom!

Daniela a Veronika Nízlové (33) sú na domácej šoubiznisovej scéne viac ako 20 rokov, pričom drvivú väčšinu kariéry sa podobali ako vajce vajcu. Krásne speváčky pravidelne dráždili mužov totožnými hriešnymi outfitmi, no rovnakému vkusu ostávali verné aj pri estetických úpravách. Nie je žiadnym tajomstvom, že Twiinsky si už roky nechávajú predlžovať svoje prirodzene hnedé vlasy, ktoré občas vylepšia nápaditým odtieňom či melírom.

Tentokrát však prišla nečakaná zmena a kým mamička malej Lindy ostáva v Taliansku verná dlhej hrive, Vebi sa odhodlala k radikálnemu zostrihu. Sympatická speváčka, ktorá chystá svoj prvý samostatný singel, zverejnila na sociálnej sieti Instagram snímku, na ktorej sa jej črtá ofina po pery, pričom ostatné vlasy prešli výrazným skrátením. Nevedno, či ide v tomto prípade len o dočasný stav, no speváčke účes mimoriadne pristane. Celkom príjemná zmena, nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/veronikatwiins