Známa dabingová a markizácka herečka, ktorá sa pravidelne objavuje na televíznych obrazovkách, podstúpila radikálnu premenu. Tmavovlasá kráska dala zbohom svojej dlhej hrive a stavila na kratší účes, pričom rovnakým prerodom prešla aj známa muzikálová speváčka.

Aj známe speváčky či herečky občas zatúžia po zmene zovňajšku, ktorá poriadne prekvapí partnera, kolegov či fanúšikov. Zbaviť sa svojich dlhých vlasov rozhodla aj šarmantná markizácka herečka Gabika Škrabáková Kreutz (48), ktorá len nedávno šokovala blížiacim sa rozvodom po turbulentnom manželstve s Walterom. Synovia Filip (13) a Marcus (6) však majú podľa posledných informácii žiť oddelene, pričom herečka si zobrala pod svoje krídla práve mladšieho z nich.

Herečka, ktorá zahviezdila v seriáli Chlapi neplačú, no pravidelne sa objavuje aj v Susedských prípadoch, skoncovala s dlhými vlasmi a vsadila na krátky účes, ktorý jej mimoriadne pristane. S okuliarmi na očiach sa dokonca viditeľne podobá na módnu ikonu zo Spice Girls, Victoriu Beckham.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na slovenskej scéne však nie je jediná, ktorá zvolila kratší zostrih. Veľmi podobný účes totiž predviedla na nedávnej premiére aj muzikálová speváčka Katarína Hasprová (45). Jej povestná hriva, ktorá ju zdobila celé roky, je preč a Katka vsadila na čosi praktickejšie. Čo poviete, pristane to slovenských dámam viac po radikálnej zmene?

Katarína Hasprová PREDTÝM

Katarínu Hasprovú s krátkymi vlasmi si pozriete >>> TU <<<

Gabika Škrabáková PREDTÝM

Gabika Škrabáková DNES

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/Gabriela Škrabáková Kreutz, Divadlo Nová scéna, Butik Soline, YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina