Od začiatku roka visel otáznik nad reláciou Milujem Slovensko, keďže obaja kapitáni uvažovali nad ukončením spolupráce. To sa však nepáčilo divákom, ktorí posledných päť rokov pravidelne zapínali televíziu s cieľom zabaviť sa. Zdá sa však, že je rozhodnuté a môžeme očakávať veľké zmeny.

Informácie, že by sa nemala natočiť siedma séria obľúbenej relácie Milujem Slovensko prišli raketovo rýchlo a dokonca o ničom nevedel ani moderátor Martin Nikodým. Problém zrejme nastal, keď kapitáni oboch tímov, čiže Dano Dangl a Adela Vinczeová vážne uvažovali nad koncom v tejto šou. Neskôr sa obaja vyjadrovali neutrálne a nechceli sa unáhliť.

Dnes už vieme, že obaja zabávači oficiálne končia. V ďalšej sérií ich nahradí úplne nová dvojica, no diváci nemusia byť sklamaní. Adela s Danglom sa vrátia v budúcej sezóne, čiže dve dvojice kapitánov sa budú striedať obsezónu. „Milujem Slovensko je moja srdcovka a najradostnejšia televízna práca. A práve srdcovkám treba dopriať nový vietor a sviežu energiu, aby mohli dlho žiť. Verím, že sa diváci budú rovnako tešiť z novej kapitánskej dvojice a hádam aj na tú ďalšiu sezónu, keď sa s Danom vrátime, lebo my sa na to tešíme,“ uviedla Vinczeová pre mediaboom.sk.

Zdroj: mediaboom.sk  |  Foto: Facebook