Fanúšikovia šou Ruža pre nevestu boli z finálovej epizódy nadšení a zároveň dojatí. O to väčšie sklamanie prichádza spolu s informáciou, že Radko Urbanyak a Stanka Lučková sa krátko po skončení natáčania rozišli.

Sú spolu? Nie sú spolu? Tieto otázky zaplavujú sociálne siete a, samozrejme, aj samotných aktérov celý víkend. Keďže sa Ruža pre nevestu natáčala v predstihu, viacerí tvrdili, Radko a Stanka už spolu nie sú. Oni dvaja však držali bobríka mlčanlivosti. Až doteraz.

Tvorí s Radkom stále pár? Stanka konečne prehovorila!

Televízny ženích a nevesta konečne prehovorili, no ich slová, žiaľ, žiadneho fanúšika nepotešia. Stanka aj Radko potvrdili rozchod. „Myslím si, že aj diváci mali možnosť vidieť, že ku Stanke ma to od úplného začiatku najviac ťahalo. Vo finále som sa rozhodoval svojím srdcom, na základe svojich pocitov a naozaj som úprimne veril, že by nám to mohlo vyjsť. Bohužiaľ, musím povedať, že sa nám vzťah nepodarilo rozvíjať ďalej a nie sme spolu. Napriek tomu svoju účasť v Ruži pre nevestu ani na sekundu neľutujem a verím, že v tejto šou si človek môže nájsť svoju spriaznenú dušu“, uviedol pre Markiza.sk svalnatý fešák.

Svoje vyjadrenie poskytla i krásna východniarka. „Keď sme išli do šou, nemali sme tušenie, kto nás tam bude čakať. Prvé stretnutie s Radkom bolo pre mňa veľmi emotívne, ako bolo vidieť aj v prvej epizóde. Čas, ktorý sme mali iba pre seba, bol v šou obmedzený, no mala som záujem ho viac a viac spoznávať. Zistila som, že Radko je citlivý, otvorený muž a zároveň dobrý poslucháč, ktorého zaujíma, čo mu hovorím. Žiaľ, spoznávanie sa mimo kamier v reálnom živote naberalo iný rozmer a naša vzájomná náklonnosť neprerástla do vzťahu,” znejú Stankine slová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial