Rado Dulin, ktorý prišiel na Farmu ako zasnúbený, má v hlave poriadny zmätok. Odvážny Popradčan si rozumie najmä s Kikou, ktorú pred kamerami pobozkal priamo na ústa. Jeho najnovšie slová zrejme zasadia snúbenici úder pod pás.

Rado Dulin prišiel pred niekoľkými týždňami na statok ako šťastne zasnúbený muž. Doma ho až doposiaľ čakala snúbenica Ivka, s ktorou zdieľal život celých 6 rokov. Už na začiatku Farmy sa však zahľadel do Mirky a krátko na to presedlal na Kiku, s ktorou momentálne tvoria nerozlučnú dvojku.

Ivka mu však už v polovici októbra poslala veľavravný odkaz, pričom je zrejmé, že prípadné urovnávanie vzťahu nebude jednoduché. Ako sa ale zdá, ani Rado si už nie je istý tým, čo vlastne chce. Na farmárskej svadbe verejne pobozkal Kiku na pery a najnovšie pochybuje aj o svojich citoch k snúbenici.

Kike sa totiž zdôveril s tým, že prežíva ťažké chvíle a veľa rozmýšľa: „Prišlo to na mňa, že mám takú hrču v krku,“ odhalil, na čo mu fotomodelka odvetila dôvod, ktorý podľa nej stojí za Radovou zlou náladou: „Ti chýba frajerka.“ Farmár ale odmietavo pokrúti hlavou a všetko zaklincuje veľavravnou vetou: „To práveže, také zmiešané pocity mám,“ odvetí. Blíži sa jeho vzťah k definitívnemu záveru?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza │ Foto: YouTube/Televízia markíza, Facebook/Farma