Reality šou Farma 11 vyradila zo svojich radov už desať súťažiacich, pričom ako posledná porazená odchádzala Nicoletta Tóthová. 24-ročná východniarka prešla po vypadnutí priam neuveriteľnou premenou potom, čo ju v dueli zvalcovala Kristína Lengyelová (32), ktorá sa vrátila priamo do náručia Radovana Dulina (38).

Na statku markizáckej Farmy sa momentálne nachádza posledných 10 súťažiacich, ktorí sú čoraz bližšie k veľkolepému finále šou, kde zabojujú o finančnú výhru vo výške 75 000 €. Jedným z nich je aj kontroverzný Radovan Dulin, ktorého mnohí diváci odsudzujú za vzťah s Kristínou, nakoľko doma ho čaká krásna snúbenica. Ako sa tiež ukázalo, divoký vodič sanitky má okrem záväzkov v oblasti lásky aj rodičovské povinnosti. Východniar je totiž otcom 9-ročného synčaka Lea, o ktorom len nedávno verejne prehovorila jeho mama Miroslava.

“Mali sme 5-ročný vzťah, v ktorom sme mali naplánovanú prácu, deti, svadbu… Keď sa malý narodil, boli sme šťastní a tešili sa obaja,“ začala svoje rozprávanie žena, ktorá sa s farmárom po nevere z jeho strany rozišla. Aj keď má bývalá rodinka Rada už celkom nový život, on mu poslal k deviatym narodeninám odkaz, pričom verí, že sa díva na Farmu aspoň čiastočne. Ako nám Miroslava uviedla, chlapček však svojho otca vníma len ako „uja z Farmy“ a je pre neho cudzí človek: „Vyrastal s otcom môjho druhého synčeka a práve jeho oslovuje tatík,” priznala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza