Reality šou Farma je plná medziľudských vzťahov i zvratov, pričom celá jedenásta séria sa točí predovšetkým okolo Radovana Dulina z Popradu. 38-ročný východniar je nielen absolútnym magnetom na ženy, ale evidentne oplýva aj výrazným a nekontrolovateľným temperamentom.

Markizácka šou Farma momentálne vysiela svoju 11 sériu, ktorej lídrom je jednoznačne 38-ročný Rado z Popradu. Výrazný východniar sa tentokrát stal nielen farmárom týždňa, ale akousi celkovou hlavou relácie, z ktorej si víťaz odnesie výhru vo výške 75 000 €. Kým doposiaľ zaujímal divákov práve pre svoje pletky s farmárkami Mirkou a Kikou napriek tomu, že ho doma čaká snúbenica, tentokrát ich prekvapí agresívnym výstupom.

Súťažiaci dostali od hospodára za úlohu pripraviť východniarsky a západniarsky guľáš, ktorý sa podľa reakcie nadšeného Martina podaril obom stranám. Okrem neho si však na výbornom jedle napokon pochutili aj samotní súťažiaci, pričom jedák Gabo mal záujem predovšetkým o férové rozdelenie mäsa. Kým ostatní farmári len bez slova hľadeli do svojich tanierov, Rado v sebe opäť nezaprel svoj temperament a kvôli banalite sa nechutne pustil do 23-ročného Košičana. Prehnal to či by ste reagovali rovnako?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto | Video: YouTube