Farmár Rado patrí k najakčnejším hráčom, aspoň čo sa záujmu o opačné pohlavie týka. Po Mirke má mimoriadne blízko aj ku Kike, s ktorou sa nedávno tajne stretol po tme v kúpeľni. Po prvých týždňoch posiela list snúbenici, no tej z jeho slov zrejme do smiechu nebude.

Na Farme nie je núdza o pikantné situácie pod perinou či v kúpeľni. Niektorí farmári majú k sebe mimoriadne blízko a medzi takých patrí nepochybne aj Mirka s Matejom, ktorí sa ako prví odvážili ísť na statku „priamo na vec“. V minulosti však došlo aj k intímnemu zblíženiu Rada a Mirky, hoci teraz má už dlhšiu dobu blízko ku Kike, s ktorou skončil nedávno v posteli spolu s Romanou.

Najnovšia úloha napísať list domov tak niektorých súťažiacich zaskočila. Jedným z nich je bez debaty aj Rado, ktorý vyzeral veľmi vážne a zamyslene, keď sa pokúšal zachytiť v liste pre snúbenicu to, čo mu aktuálne prebieha mysľou. Napokon priznal obsah záhadného papierika, ktorý ale zrejme Ivanu čakajúcu doma na jeho návrat nepoteší.

Priateľke som napísal list, že žijem tu iný život momentálne, ako by som žil doma,“ uviedol popradský vodič sanitky s previnilou tvárou. Snúbenica pritom len pred pár hodinami zverejnila na sociálnej sieti svoju fotku s textom: „Každý deň s úsmevom na tvári“. Ktovie, či sa k nej už dostal Radov odkaz, no pred niekoľkými týždňami napísala veľavravné slová o reťaziach na členkoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ktovie, či už si Ivana prečítala list od Rada

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/ivka.b