V reality šou Farma 11 to medzi súťažiacimi len tak iskrilo a kým niektoré vzťahy nevydržali ani pár týždňov, iné zdolali rôzne prekážky. Tým najdiskutovanejším je momentálne partnerstvo Kristi Dali (32) a Radovana Dulina (38), ktorý sa už za okamih pobije o výhru vo výške 75 000 €!

Finále Farmy je doslova na spadnutie a množstvo divákov očakáva, komu, paradoxne, prinesie piatok 13. vytúžené šťastie. Medzi súťažiacimi sa okrem Gabriela Sedláčka a Romany Košťálovej nachádza aj kontroverzný Radovan Dulin, ktorého doma čakala snúbenica Ivana. Mnohí preto horeli zvedavosťou, ako sa vyvŕbili v milostnom trojuholníku potom, čo sa vypli televízne kamery a dnes je už zrejme všetko jasné.

Ďalší tuning hneď po opustení Farmy? Romana ukázala nabombované pery!

38-ročný finalista totiž prišiel do Markízy oblečený v kolekcii od Kristi Dali, ktorá mu zároveň robí spoločnosť, a taktiež mu u Martina Šmahela venovala krásne vyznanie. Naopak, zrejme dnes už bývalá snúbenica Dulina si dnes užíva firemný večierok v Prahe, pričom je jasné, že finále reality šou si nechá ujsť nielen osobne, ale aj v televízii. Po opustení statku sa tak zrejme vzťahy medzi aktérmi vyčistili a Kristína dnes vyzerá v sprievode Rada doslova očarujúco.

Ako to dnes dvojici pristane môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: IG/farma.markiza, ivka.babi, kristi_dali