Vojna medzi dvomi farmármi nabrala opäť väčšie rozmery. Potom, čo Rado nazval Robiňa “falošným Cigáňom”, si východniar po vypadnutí nedáva servítku pred ústa. Na Popradčana nabonzoval veci, ktoré mali zrejme ostať skryté.

Medzi Martinom Mihálikom a Radom Dulinom to vrie. Potom, čo Rado nazval Robiňa “falošným Cigáňom”, sa východniar neprestáva prihovárať fanúšikom. Na Instagrame sa totiž rozhodol zareagovať na adresu Cassanovu, ktorého teraz nemôže ani vystáť.

Prezradil, že Rado sa mal na Farme vychvaľovať luxusným majetkom ako sú tri Mercedesy, vrtuľník, krásny dom či značkové oblečenie, ktoré si pravidelne dopraje. Robiňo má ale na jeho údajné bohatstvo iný názor: “V skutočnosti nemáš ani vodičák. Ten vodičák ti zobrali, lebo si neplatil alimenty. Čiže ako otec si zlyhal,” naložil mu.

Rada nazval “hlupáčikom” a tiež mu odkázal, že “neexistuje, že má doma snúbenicu, decko a v chlieve s Kikou…” Na stranu Robiňa sa postavili viaceré farmárky, ktoré ho poznajú osobne. “Ja ťa poznám ešte pred Farmou a viem, že aký človek si….,” napísala Michaela Kiripolská, no pridala sa aj vypadnutá Andrea či Božka Candráková: “Dobrý odkaz si mu poslal… Na každú sviňu voda vrie!”  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/martin_mihalik_ │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/martin_mihalik_